| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | DY3835 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 100 σετ/<100 σετ |
| Τιμή: | Factory price/ Online selling price |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Όλες οι συσκευασίες συσκευάζονται σε τυποποιημένα κίτρινα κουτιά εξαγωγής 5 στρωμάτων |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 κομμάτια ανά μήνα |
| Υλικό σώματος: | αλουμίνιο + ακρυλικό | Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | 3000K-6000K |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Διακόπτης | Τύπος λαμπτήρα: | Πλάστρο LED |
| Μέγεθος σώματος λαμπτήρα: | 170*150mm | Βάρος προϊόντος (kg): | 10 κιλά |
| Τάση εισόδου (V): | AC 85-265V | Χρώμα: | Χρυσός |
| Χαρακτηριστικό: | Διαρκής | Εφαρμογή: | Σαλόνι |
| Επισημαίνω: | πολυέλαιος διπλής σπειροειδούς σκάλας,LED φωτιστικό οροφής παγωνιού γάμου,ακρυλικά διακοσμητικά κρεμαστά φώτα |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Υλικό Σώματος | Αλουμίνιο + Ακρυλικό |
| Θερμοκρασία Χρώματος (CCT) | 3000K-6000K |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος Διακόπτη |
| Τύπος Λαμπτήρα | Παράλληλη λωρίδα φωτός σταθερής τάσης |
| Μέγεθος Σώματος Λαμπτήρα | 170*150mm |
| Βάρος Προϊόντος | 10 KG |
| Τάση Εισόδου | AC 85-265V |
| DIY | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής | 50000 ώρες |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Εφαρμογή | Σαλόνι, Βίλα, Ξενοδοχείο, Κτίριο Γραφείων |
| Όνομα | Φωτιστικά LED Κρεμαστά |
|---|---|
| Ισχύς | 3W/κεφαλή |
| Τάση | AC 85-265V |
| CCT | 3000K-6000K |
| Κεφαλή / Μπάλα | 3/6/8/10/12/15/24 (Προσαρμοσμένο) |
| Χρώμα Γυαλιού | Χρυσό |
| Υλικά | Ακρυλικό |
| Εφαρμογή | Σαλόνι / Υπνοδωμάτιο / Κουζίνα |
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες | Σημείωση |
|---|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο Μέγεθος | Ο σχεδιαστής μας θα σας συμβουλεύσει για το σωστό μέγεθος ανάλογα με τον χώρο σας. |
| Υλικό | Σίδηρος, Κρύσταλλο, Γυαλί | Τα υλικά μπορούν να επιλεγούν, θα δώσουμε επαγγελματικές συμβουλές σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση. |
| Φινίρισμα | Προσαρμοσμένο | Το φινίρισμα μπορεί να προσαρμοστεί, εάν υπάρχει συγκεκριμένο χρώμα προς προσαρμογή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. |
| Εγγύηση | 5 χρόνια | Δωρεάν αντικαταστάσεις εφ' όρου ζωής. Εάν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα με τους λαμπτήρες εντός 5 ετών, θα παρέχουμε δωρεάν τεχνική υποστήριξη. |
| Δείγμα | Δείγμα φινιρίσματος υλικού | Το δείγμα είναι δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε τα μεταφορικά. Λήψη Δείγματος >>> |
| Σχέδιο Σχεδίασης | Δωρεάν σχέδια σχεδίασης | Η επαγγελματική μας ομάδα σχεδιασμού με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας θα υποστηρίξει τον σχεδιασμό φωτισμού σας. Λήψη Δωρεάν Σχεδίων >>> |
Θα θέλαμε να σας προσφέρουμε την καλύτερη ολοκληρωμένη επαγγελματική υπηρεσία. >>> συνομιλήστε τώρα
Ένα καλό φωτιστικό μπορεί να φέρει ατελείωτη ζεστασιά και άνεση στο σπίτι σας. Ο σχεδιασμός του φωτιστικού μας είναι μοναδικός, το φως είναι απαλό και η ποιότητα είναι εξαιρετική, κάνοντας το σπίτι σας πιο ευχάριστο. Αγοράστε το τώρα και ειδικές προσφορές σας περιμένουν!
Διαθέτουμε μια ποικιλία σειρών φωτισμού, συμπεριλαμβανομένων πολυελαίων, επιτραπέζιων λαμπτήρων, απλίκων κ.λπ., που μπορούν να καλύψουν τις διαφορετικές ανάγκες του χώρου και της λειτουργικότητάς σας. Ταυτόχρονα, παρέχουμε επίσης προσαρμοσμένες υπηρεσίες για να δημιουργήσουμε μια μοναδική εμπειρία φωτισμού για εσάς.
Άλλα μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν. Μπορούμε να προσαρμόσουμε το μέγεθος, τον αριθμό των κεφαλών, το χρώμα και το υλικό σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας. Εάν χρειάζεστε προσαρμογή, επικοινωνήστε μαζί μας!
Χρειάζεστε προσαρμοσμένη παραγωγή; Κάντε κλικ εδώ για να επικοινωνήσετε μαζί μας!
Στείλτε μια ερώτηση, επικοινωνήστε μαζί μας και στη συνέχεια μπορείτε να λάβετε δείγματα!
(Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών για να μάθετε τη διαδικασία συλλογής δειγμάτων)
(Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει το όνομα, τη διεύθυνση, τον ταχυδρομικό κώδικα και τον αριθμό τηλεφώνου σας για αποστολή!)
Είναι τιμή μας που ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ZSHONORHIGH, SIDEREAL. Αναζητούμε διανομείς για να πωλήσουν τα προϊόντα μας στην τοπική σας αγορά.