| Τόπος καταγωγής: | Κινεζική ηπειρωτική χώρα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Αριθμό μοντέλου: | ETL2605 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί+ φυσαλίδα ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
| Πηγή φωτός: | LED | Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Υλικό + φυσικός δολομίτης | Γωνία δέσμης (°): | 270° |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra): | 90 | Θερμοκρασία χρώματος: | 3000K/4000K/6000K |
| Δυναμικό: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V-240V~50/60Hz | Διάσταση προϊόντος: | D650mm D800mm L1200mm |
| Επισημαίνω: | Λευκός λουλουδός πολυέλαιος LED,Κρυστάλλινος πολυέλαιος με μεταλλικό πλαίσιο,Φως οροφής αίθουσας γάμου |
||
| Θερμοκρασία Χρώματος (CCT) | 2700K, 3500K, 4100K, 5000K, 6000K |
| Λειτουργία Ελέγχου | Τηλεχειρισμός, Έλεγχος Αισθητήρα, Έλεγχος Εφαρμογής, Έλεγχος Διακόπτη |
| Υλικό Σώματος | Γυαλί |
| Εγγύηση | 3-Ετής |
| Τάση Εισόδου | AC 85-265V |
| Πηγή Φωτός | Εξοικονόμηση Ενέργειας LED |
| Βάρος Προϊόντος | 100 kg |
| Υλικό Σκίαστρου | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | Ναι |
| Αριθμός Μοντέλου | GL-CL-2025 |
| Μάρκα | GREEN |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Χρώμα Σώματος | Λευκό, Μαύρο, Άλλο |
| Βάση Λαμπτήρα | G13 |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος (Ra) | 90 |
| Διάρκεια Ζωής | 50.000 Ώρες |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 2400×1800 mm |
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας:
Για προσαρμοσμένη παραγωγή, επικοινωνήστε μαζί μας!