| Τόπος καταγωγής: | Κινεζική ηπειρωτική χώρα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί+ φυσαλίδα ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
| Θερμοκρασία χρώματος: | Θερμό φως (3000K), δροσερό φως (6000K). | Aera: | Διαφορετικό διάστημα |
|---|---|---|---|
| Δυναμικό: | 110-240V | Λειτουργία ελέγχου: | Διακόπτης |
| άλλο όνομα: | Κρεμαστό φωτιστικό Μακρύ Κολιέ με Μαρμάρινες Χάντρες | Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Τύπος λαμπτήρα: | LED | Τύπος εγκατάστασης: | Οροφές |
| Τύπος πηγής φωτός: | Οδηγημένος λαμπτήρας, ενέργεια - λαμπτήρας αποταμίευσης | Στυλ: | Σύγχρονος |
| Επισημαίνω: | μαρμάρινες χάντρες μενταγιόν φωτιστικό,πολυέλαιος με βουδιστικές χάντρες προσευχής,φωτιστικό πολυέλαιος για διπλή σκάλα |
||
Διακοσμητική πολυέλαιος εμπνευσμένη από βουδιστικά κομπολόγια, σχεδιασμένη για διώροφα κλιμακοστάσια και μεγάλες εμπορικές εφαρμογές.
Πλήρως προσαρμόσιμο σε μήκος, πλάτος και ύψος πτώσης για να ταιριάζει σε έργα οποιασδήποτε κλίμακας, από οικιακά κλιμακοστάσια έως εκτεταμένα ατρια ξενοδοχείων. Εξασφαλίζει αρμονική αναλογία και απρόσκοπτη αρχιτεκτονική ενσωμάτωση.
Συνδυάζει γνήσιες μαρμάρινες χάντρες, γυάλινες σφαίρες που διαχέουν το φως και ανθεκτικούς μεταλλικούς συνδέσμους με χρυσό φινίρισμα για πολυτελή αισθητική και δομική ακεραιότητα.
Μοναδικός σχεδιασμός εμπνευσμένος από κολιέ, αντλώντας από παραδοσιακά βουδιστικά κομπολόγια, δημιουργώντας ρευστά, οργανικά περιγράμματα κατάλληλα για μινιμαλιστικά και εκλεκτικά περιβάλλοντα.
Προηγμένες μονάδες LED παρέχουν υψηλή απόδοση αυλού με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, διάρκεια ζωής 50.000+ ωρών και προσαρμόσιμες θερμοκρασίες χρώματος από θερμό λευκό έως ψυχρό φως ημέρας.
Εξισορροπεί τον σύγχρονο μινιμαλισμό με την πλούσια διακόσμηση, προσαρμόσιμο σε σύγχρονα και κλασικά εσωτερικά με πολλαπλές διαμορφώσεις ανάρτησης.
Σχεδιασμένο με καλώδια στήριξης από ανοξείδωτο χάλυβα, σφραγισμένες μαρμάρινες χάντρες, σκληρυμένο γυαλί και πολυεπίπεδα επιχρυσωμένα φινιρίσματα για μακροχρόνια αξιοπιστία.
Ανταγωνιστική χονδρική τιμολόγηση για αγορές όγκου με αποκλειστική υποστήριξη για μεγάλες παραγγελίες, σταθερό ποιοτικό έλεγχο και συντονισμό παγκόσμιων αποστολών.
Λειτουργεί τόσο ως διακοσμητική πολυέλαιος όσο και ως λειτουργικός φωτισμός κρεμαστός με δυνατότητες ρύθμισης φωτεινότητας και επιλογές ζωνών για δυναμικές σκηνές φωτισμού.
Σχεδιασμένο για χώρους με ψηλά ταβάνια και μεγαλοπρεπείς χώρους όπου τα συνηθισμένα φωτιστικά θα έμοιαζαν ασήμαντα.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, Βίλα, Λόμπι, κ.λπ. |
| Υλικό Σώματος | Γυαλί, Κρύσταλλο, Προσαρμοσμένο |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Τάση Εισόδου | AC 165-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700K-6000K, Προσαρμόσιμη |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος | Ra 90 |
| Υποστήριξη Ροοστάτη | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος Διακόπτη |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Αριθμός Μοντέλου | NH-02 |
| Τόπος Προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Βάρος Προϊόντος | 10 kg |
Είμαστε ένα εργοστάσιο που βρίσκεται στη Zhongshan, την Πόλη του Φωτισμού της Κίνας, με εύκολη πρόσβαση στις μεταφορές. Όλα τα προϊόντα μας συμμορφώνονται με τα διεθνή πρότυπα ποιότητας και εκτιμώνται σε διάφορες παγκόσμιες αγορές.
Προσφέρουμε προσαρμοσμένη κατασκευή σύμφωνα με τις απαιτήσεις, τα σχέδια ή τις φωτογραφίες σας με εξαιρετική ποιότητα υπηρεσιών από την αρχική έρευνα έως την παράδοση.