| Τόπος καταγωγής: | Κινεζική ηπειρωτική χώρα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί+ φυσαλίδα ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
| Θερμοκρασία χρώματος: | Θερμό φως (3000K), δροσερό φως (6000K). | Aera: | Διαφορετικό διάστημα |
|---|---|---|---|
| Δυναμικό: | 110-240V | Λειτουργία ελέγχου: | Διακόπτης |
| άλλο όνομα: | Κρεμαστός πολυέλαιος από κρυστάλλινο γυαλί Long Tube | Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
| Τύπος λαμπτήρα: | LED | Τύπος εγκατάστασης: | Οροφές |
| Τύπος πηγής φωτός: | Οδηγημένος λαμπτήρας, ενέργεια - λαμπτήρας αποταμίευσης | Στυλ: | Σύγχρονος |
| Επισημαίνω: | Σκανδιναβικό μοντέρνο φως LED,κρεμαστό φωτιστικό από κρυστάλλινο γυαλί,φωτιστικό οροφής μακρύ σωλήνα |
||
| Εφαρμογή | Σπίτι, κρεβατοκάμαρα, αίθουσα εισόδου ξενοδοχείου, κλπ. |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο + γυαλί + κρύσταλλο |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τεχνολογία | Εναλλακτικός ρεύμα 180-265V |
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K, 4000K, 6000K |
| Υλικό σκιάς | Γυαλί + κρύσταλλο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Όχι, όχι. |
| Εποχή ζωής | 30,000 ώρες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Χρώμα σώματος | Διαυγές+Μαύρο/Καπνός+Μαργαριταρόμαυρο/Μαργαριτάρι+Αμβούργο |
| Σχήμα | Γύρω |
| Διάσταση προϊόντος | D30cm/D40cm/L100cm*W20cm |
| Αριθμός μοντέλου | 2430/4-2440/6-2431/5 |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Βάρος του προϊόντος | 30 κιλά |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |