| Υλικό σώματος: | Αλαβάστρα | Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | 3500K-6500K | Πηγή φωτός: | LED |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra): | 90 | Γωνία δέσμης (°): | 360 |
| Στυλ: | Κλασική πολυτελείας | Υλικό σκιάς: | Αλαβάστρα |
| Τάση εισόδου (V): | 110V-240V | Φωτεινή ροή λαμπτήρα (lm): | 80 |
| Διάρκεια ζωής (ώρες): | 50000 | Λειτουργία ελέγχου: | Διακόπτης |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων, Σχέδιο και σχεδιασμός φωτός, Σχεδιασμός φωτισμού έργου, Πωλήσεις | Πρόγραμμα εφαρμογής: | Ξενοδοχείο, σπίτι, βίλα, θέρετρο, κλπ. |
| Εφαρμογή: | Μόνο για εσωτερική χρήση | Δωρεάν υπηρεσία Δωρεάν σχεδιασμός: | Δωρεάν σχεδιασμός |
| Εγγύηση (Έτος): | 5 ετών | Πιστοποιητικό: | CE/ROHS/VDE//SAA |
| Επισημαίνω: | πολυτελές κρυστάλλινο φωτιστικό οροφής με πούπουλα,μοντέρνο κρεμαστό φωτιστικό σε σχήμα φύλλου,κρεμαστό φωτιστικό οροφής για σκάλα και βίλα |
||
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο |
| Υλικό σώματος | Ατσάλι ατσάλι |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4100K (Ανεξάρτητο λευκό) |
| Υλικό σκιάς | Κρυστάλλιο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Εποχή ζωής | 50,000 ώρες |
| Τρόπος ελέγχου | Ελέγχου διακόπτη, άλλα |
| Χρώμα σώματος | Άλλα |
| Βάση λαμπτήρα | Ε14 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μεσαίο |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Κάντε τον εαυτό σας | - Ναι, ναι. |
| Εγκατάσταση | Κρεμασμένο |
| Διάσταση προϊόντος | Προσαρμόσιμο μέγεθος |
| Αριθμός μοντέλου | BS-D3162 |
| Φωτεινή ροή | 500 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 80 Ra |
| Γωνία δέσμης | 360° |
| Βάρος του προϊόντος | 50 κιλά |
| Στυλ | Καλλιτεχνική διακόσμηση |
| Βασικό υλικό | Γυαλί + Κρυστάλλινο + Μεταλλικό |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Μέγεθος συσκευασίας | 50 × 50 × 30 εκατοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 20.000 kg |