| Τόπος καταγωγής: | Κινεζική ηπειρωτική χώρα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Αριθμό μοντέλου: | ETL2606 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί+ φυσαλίδα ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
| Πηγή φωτός: | LED | Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο | Γωνία δέσμης (°): | 360° |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra): | 80 | Θερμοκρασία χρώματος: | 3000K/4000K/6000K |
| Δυναμικό: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V-240V~50/60Hz | ||
| Επισημαίνω: | γυάλινος πολυέλαιος με μεταλλικό πλαίσιο,Μεταμοντέρνο αριστοτεχνικό μενταγιόν,λάμπα καταρράκτη για τραπεζαρία |
||
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή, Εμπορική, Φιλοξενία |
| Υλικό Σώματος | Μέταλλο |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Τάση Εισόδου | AC 85-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000K |
| Υλικό Σκίασης | Γυαλί |
| Υποστήριξη Dimmer | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής | 50.000 Ώρες |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος Διακόπτη |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολη Εγκατάσταση, Ρυθμιζόμενο Ύψος, Υψηλή Φωτεινότητα, Προστασία Ματιών, Αντιθαμβωτικό |
| Χρώμα Σώματος | Κεχριμπαρί, Χρυσό |
| Βάση Λαμπτήρα | E12/E14 |
| Σχήμα Σκίασης | Πρίσμα |
| Σχήμα | Ανεστραμμένο Κώνος |
| Μεγέθη Λαμπτήρων | Μεγάλο |
| Υπηρεσία Φωτιστικών Λύσεων | Σχεδιασμός Φωτισμού και Κυκλωμάτων |
| Εγγύηση | 2-Έτος |
| DIY | Ναι |
| Εγκατάσταση | Ενσύρματη Ανάρτηση |
| Διαστάσεις Προϊόντος | Διάμετρος 100cm x Ύψος 100cm |
| Αριθμός Μοντέλου | ETL2606 |
| Φωτεινή Ροή | 800 lm |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος | 80 Ra |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Προδιαγραφές Προϊόντος | Προσαρμόσιμο |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Βάρος Προϊόντος | 5 kg |
| Πιστοποίηση | CCC, CE, SAA |