| Τόπος καταγωγής: | Κινεζική ηπειρωτική χώρα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Αριθμό μοντέλου: | ETL2607 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί+ φυσαλίδα ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
| Πηγή φωτός: | LED | Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο | Γωνία δέσμης (°): | 360° |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra): | 80 | Θερμοκρασία χρώματος: | 3000K/4000K/6000K |
| Δυναμικό: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V-240V~50/60Hz | ||
| Επισημαίνω: | Πρίσμα γυαλιού φουξίας,Μεγάλα κρεμαστά λυχνάρια,Μοντέρνο αυτοκρατορικό πολυέλαιο διακόσμηση εστιατορίου |
||
Αυτό το μωβ γυάλινο πρίσμα σε σχήμα διαμαντιού, τύπου καταρράκτη, είναι ιδανικό για πολυτελή σαλόνια, τραπεζαρίες, λόμπι βιλών, ατριακά ξενοδοχείων, εστιατόρια, σουίτες ξενοδοχείων, VIP lounge, σκάλες, χώρους εκδηλώσεων, χώρους γάμων, μπαρ, lounge areas, διακοσμητικά τραπεζιών εστιατορίων, μπουτίκ λιανικής, κομμωτήρια και αίθουσες συνεδριάσεων ή δεξιώσεων.
| Εφαρμογή | Οικιακή, Εμπορική, Φιλοξενία |
| Υλικό Σώματος | Μέταλλο |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Τάση Εισόδου | AC 85-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000K |
| Υλικό Σκίαστρου | Γυαλί |
| Υποστήριξη Ροοστάτη | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής | 50.000 Ώρες |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος Διακόπτη |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολη Εγκατάσταση, Ρυθμιζόμενο Ύψος, Υψηλή Φωτεινότητα, Προστασία Ματιών, Αντιθαμβωτικό |
| Χρώμα Σώματος | Ροζ, Χρυσό |
| Βάση Λαμπτήρα | E12/E14 |
| Σχήμα Σκίαστρου | Πρίσμα |
| Σχήμα | Ανεστραμμένο Κώνος |
| Μεγέθη Λαμπτήρων | Μεγάλο |
| Διάσταση Προϊόντος | Διάμετρος 100cm x Υ 100cm |
| Αριθμός Μοντέλου | ETL2607 |
| Φωτεινή Ροή | 800 lm |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος | 80 Ra |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Βάρος Προϊόντος | 5 kg |
| Πιστοποίηση | CCC, CE, SAA |
| Εγγύηση | 2-Ετής |
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας:
Για προσαρμοσμένη παραγωγή,παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας!
Είναι τιμή μας που ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ZSHONORHIGH, SIDEREAL. Αναζητούμε διανομείς για να πωλήσουν τα προϊόντα μας στην τοπική σας αγορά.