| Τόπος καταγωγής: | Κινεζική ηπειρωτική χώρα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Αριθμό μοντέλου: | ETL2608 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί+ φυσαλίδα ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
| Πηγή φωτός: | LED | Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο | Γωνία δέσμης (°): | 360° |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra): | 80 | Θερμοκρασία χρώματος: | 3000K/4000K/6000K |
| Δυναμικό: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V-240V~50/60Hz | ||
| Επισημαίνω: | Φωτιστικό οροφής από μπλε γυαλί σε σκούρο μπλε χρώμα με ορειχάλκινο φινίρισμα,μοντέρνο κρεμαστό φωτιστικό για σαλόνι,Χειροποίητο φωτιστικό τραπεζαρίας με εγγύηση |
||
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, Λόμπι, Σοφίτα, Εστιατόρια, Βίλα, Παμπ, Εκκλησία |
| Υλικό Σώματος | Σίδηρος |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Τάση Εισόδου | AC 165-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700K (Απαλό Θερμό Λευκό) |
| Υλικό Σκίαστρου | Γυαλί |
| Υποστήριξη Ροοστάτη | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής | 40.000 Ώρες |
| Λειτουργία Ελέγχου | Έλεγχος Διακόπτη |
| Χρώμα Σώματος | Χρυσό, Χρώμιο, Ορείχαλκος, Άλλο |
| Σχήμα | Τετράγωνο, Ορθογώνιο, Οβάλ, Στρογγυλό |
| Μεγέθη Λαμπτήρων | Μεσαίο |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Διάσταση Προϊόντος | Δ:60 CM |
| Αριθμός Μοντέλου | ETL2608 |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος | 80 |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
| Βάρος Προϊόντος | 35 kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E12 / E14 |
| Τάση | 110-130V/220-240V |
| Κύριο Υλικό | Σίδηρος + Γυαλί |
| OEM/ODM | Διαθέσιμο |
| Πιστοποίηση | CCC, CE/UL |
| Χρόνος Παράδοσης | 25-30 Ημέρες |
| Μεταφορά | Θαλάσσια, Αεροπορική, Ταχυδρομική |
| Μονάδες Πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 68×68×24 cm |
| Μεικτό Βάρος | 35.000 kg |