| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | EPR |
| Αριθμό μοντέλου: | ΑΒΜ-0146 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 100 σετ/<100 σετ |
| Τιμή: | Factory price/Genuine retail price |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Όλες οι συσκευασίες συσκευάζονται σε τυποποιημένα κίτρινα κουτιά εξαγωγής 5 στρωμάτων |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t, |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 κομμάτια ανά μήνα |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι | Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | 5000K (ηλιοφάνεια) |
|---|---|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Διακόπτης | Τάση εισόδου (V): | AC 85-265V |
| Βάρος προϊόντος (kg): | 55 κιλά | Χρώμα σώματος: | λευκό/Μαύρο |
| Εγγύηση (Έτος): | 2-Έτος | ||
| Επισημαίνω: | Βόρειοι πολυέλαιοι εστιατορίων βιομηχανικού στυλ,Χανδάλια για ξενοδοχεία εμπορικής χρήσης με μία κεφαλή,σύγχρονη λάμπα τραπεζιού για καταστήματα |
||
| Υλικό σώματος | Ακρυλικά |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000K (ηλιοφάνεια) |
| Υλικό σκιάς | Ακρυλικά |
| Υποστήριξη Dimmer | - Ναι, ναι. |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση προϊόντος | 22 |
| Αριθμός μοντέλου | 12 |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 70 lm |
| Γωνία δέσμης | 90° |
| Προδιαγραφές προϊόντος | Προσαρμόσιμη |
| Πιστοποιητικά/Καρτόνι | 1 |
| Διάσταση συσκευασίας | 55 |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Βάρος του προϊόντος | 2 κιλά |
| Επιλογές φωτεινών χρωμάτων | Μικρό Λευκό 25cm, Μικρό Μαύρο 25cm, Μικρό Κόκκινο Χαλκό |
| Τύπος πηγής φωτός | Φώτα LED |
| Πηγή ενέργειας | Κλιματισμός |
| Περιοχή ακτινοβολίας | 10 m2 - 15 m2 |
| Χημική ουσία που προκαλεί μεγάλη ανησυχία | Κανένα |
| Τύπος βάσης | Ε27 |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Μέγεθος παρτίδας | 99 × 99 × 99 εκατοστά |
| Ακαθάριστο βάρος ανά παρτίδα | 55.000 kg |