| Τόπος καταγωγής: | Κινεζική ηπειρωτική χώρα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE,ROHS,FCC,PSE,CCC,UL,ISO9001,BSCI |
| Αριθμό μοντέλου: | ETL2609 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 10 ΤΕΜ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί+ φυσαλίδα ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος παράδοσης: | 25-30days ή επιβεβαιώστε |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 ΤΕΜ/Μήνα |
| Πηγή φωτός: | LED | Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο | Γωνία δέσμης (°): | 360° |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra): | 80 | Θερμοκρασία χρώματος: | 3000K/4000K/6000K |
| Δυναμικό: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V-240V~50/60Hz | ||
| Επισημαίνω: | Ιταλικός πολυτελής κρυστάλλινος πολυέλαιος,Σύγχρονο γυάλινο φωτισμό παραμυθιού,Κρυστάλλινος πολυέλαιος οροφής ξενοδοχείου |
||
Αυτή η μοντέρνα γυάλινη κρεμαστή λάμπα συνδυάζει ζωντανή ιταλική δεξιοτεχνία με σύγχρονο σχεδιασμό, διαθέτοντας κομψούς σωλήνες από γυαλί Murano και προσαρμόσιμες επιλογές χρωμάτων. Ο πολυέλαιος συνδυάζει τη σκανδιναβική απλότητα με την ενετική πολυτέλεια για να δημιουργήσει ένα εντυπωσιακό φωτιστικό κέντρο για premium εσωτερικούς χώρους.
Ιδανικό για λόμπι ξενοδοχείων, πολυτελή εστιατόρια, σαλόνια, εισόδους και χώρους μπουτίκ. Τέλειο για οικιακούς εσωτερικούς χώρους όπου ένας πολύχρωμος, χειροποίητος πολυέλαιος από γυαλί Murano λειτουργεί ως πολυτελές σημείο εστίασης.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σαλόνι |
| Υλικό Σώματος | Σίδερο |
| Πηγή Φωτός | LED |
| Τάση Εισόδου | AC 220V( ± 10%) |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3500K (Θερμό Λευκό) |
| Υλικό Σκίασης | Πλαστικό |
| Υποστηρίζει Ροοστάτη | Όχι |
| Διάρκεια Ζωής | 50.000 Ώρες |
| Λειτουργία Ελέγχου | Διακόπτης, Τηλεχειριστήριο, Φωνή, Αφή, Εφαρμογή, Έλεγχος Αισθητήρα |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο, Χρυσό, Λευκό, Σοκολατί |
| Διάσταση Προϊόντος | D60cm |
| Αριθμός Μοντέλου | ETL2609 |
| Δείκτης Απόδοσης Χρώματος | 80 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Βάρος Προϊόντος | 2kg |
| Εγγύηση | 5-Ετής |
Μονάδες Πώλησης: Μεμονωμένο αντικείμενο
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας:
Για προσαρμοσμένη παραγωγή, επικοινωνήστε μαζί μας!
Είναι τιμή μας που ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας ZSHONORHIGH, SIDEREAL. Αναζητούμε διανομείς για να πωλήσουμε τα προϊόντα μας στην τοπική σας αγορά.