| Υλικό σώματος: | Αλαβάστρα | Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | 3500K-6500K | Πηγή φωτός: | LED |
| Δείκτης απόδοσης χρωμάτων (Ra): | 90 | Γωνία δέσμης (°): | 360 |
| Στυλ: | Κλασική πολυτελείας | Υλικό σκιάς: | Αλαβάστρα |
| Τάση εισόδου (V): | 110V-240V | Φωτεινή ροή λαμπτήρα (lm): | 80 |
| Διάρκεια ζωής (ώρες): | 50000 | Λειτουργία ελέγχου: | Διακόπτης |
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού: | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων, Σχέδιο και σχεδιασμός φωτός, Σχεδιασμός φωτισμού έργου, Πωλήσεις | Πρόγραμμα εφαρμογής: | Ξενοδοχείο, σπίτι, βίλα, θέρετρο, κλπ. |
| Εφαρμογή: | Μόνο για εσωτερική χρήση | Δωρεάν υπηρεσία Δωρεάν σχεδιασμός: | Δωρεάν σχεδιασμός |
| Εγγύηση (Έτος): | 5 ετών | Πιστοποιητικό: | CE/ROHS/VDE//SAA |
| Επισημαίνω: | Βόρειος μαρμάρινος πολυέλαιος χιονόσπορου,Φωτισμός ανεξάρτητου πολυέλαιου E26,σύγχρονος σχεδιαστής πολυέλαιος τραπεζαρίας |
||
| Εφαρμογή | Σπιτικό |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Υποστήριξη υλικού+ABS |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τεχνολογία | Ηλεκτρονικό ρεύμα 85-265V |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3500K (Θερμό λευκό) |
| Υλικό σκιάς | Μαρμάρινο |
| Υποστήριξη Dimmer | - Όχι, όχι. |
| Εποχή ζωής | 50000 ώρες |
| Τρόπος ελέγχου | Έλεγχος διακόπτη |
| Ειδικότητα | Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Βάση λαμπτήρα | LED |
| Σχήμα σκιάς | Γύρω |
| Σχήμα | Μακρύ |
| Μέγεθος λαμπτήρα | Μικρό |
| Διάσταση προϊόντος | H70CM |
| Αριθμός μοντέλου | 4877 π.Χ. |
| Φωτεινή ροή της λάμπας | 5000 lm |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος | 95 Ra |
| Γωνία δέσμης | 100° |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 120 × 120 × 120 εκατοστά |
| Ακαθάριστο βάρος | 15.000 kg |
| Μέρη ανά κουτί | 1 |
| Διάσταση συσκευασίας | 30 × 55 × 80 εκατοστά |
| Βάρος του προϊόντος | 15 κιλά |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |