| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Αριθμό μοντέλου: | MC04-1-1 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 100set/<100 |
| Τιμή: | Factory price/Genuine retail price |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Όλες οι συσκευασίες συσκευάζονται σε τυποποιημένα κίτρινα κουτιά εξαγωγής 5 στρωμάτων |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 κομμάτια ανά μήνα |
| Υλικό: | Silica gel + χαλκός | Θερμοκρασία χρώματος (CCT): | 2700K (μαλακό ζεστό λευκό) |
|---|---|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED | Τάση εισόδου (V): | AC 85-265V |
| Διάρκεια ζωής (ώρες): | 30000 | Όνομα προϊόντος: | Επιδαπέδια φωτιστικά |
| Ανοιχτό Χρώμα: | 3 χρώματα φωτός/Αναμυκλώσιμο | ||
| Επισημαίνω: | Luxury teardrop glass pendant light,Big size transparent chandelier,Hotel lobby glass chandelier |
||
| Application | Living Room, Hotel Lobby, Restaurant |
| Body Material | Metal |
| Shade Material | Glass |
| Input Voltage | 110-240V |
| Color Temperature | 4100K (Neutral White) |
| Luminous Flux | 8000-10000 lm |
| Color Rendering Index | 80 Ra |
| Beam Angle | 50° |
| Dimmer Support | Yes |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MC04-1-1 |
| Selling Units | Single item |
| Package Size | 50×50×50 cm |
| Gross Weight | 8.000 kg |
| Packing | Foam + Carton |
| MOQ | 1 PCS |
| Payment Terms | Western Union, T/T, PayPal |
| Delivery Time | 3-7 working days for small batches |